| dom1no a întrebat:

Buna,am si eu o problema, cand vreau sa downloadez ceva din magazin play imi zice ca nu am spatiu suficient, desi am card de memorie, iar mediul de stocare este dat pe cardul de memorie... vreo parere?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aplicatiile se duc tot in memoria interna.

| FuriaGogoasei a răspuns:

Doar memoria interna este folosita la instalarea/update-ul aplicatiilor. Asa ca iti recomand sa-ti eliberezi din memoria interna.

| InnocentSίn a răspuns:

Probabil s.a miscat cardul si telefonul nu il recunoaste..Incearca sa inchizi telefonul, scoti cardul si bagi.l inapoi si apoi deschizi iar telefonul. Bafta! happy