| imsmokeyyyzzz a întrebat:

Am si eu o problema cu aplicatia Snapchat. Nu stiu de ce, dar nu imi merge pe datele mobile (4g/3g/2g), insa pe wifi merge fara probleme. Nu am depasit internetul, am abonament Orange cu 5GB de net. Iar optiunea de restrictionare a datelor de fundal o am dezactivata, deci nu aia e problema. Sper ca ma puteti ajuta, multumesc anticipat!

1 răspuns:
| LotruNegru a răspuns:

Vezi restrictionarea datelor pentru aplicatia SnapChat, alt raspuns nu este happy