| MariusCxAdr a întrebat:

am si eu o problema cu Facebook, noaptea imi mai uit telefonul cu wi-fi pornit si prietena mea imi zice ca ma tot vede online noaptea. Este posibil sa se conecteze singur la facebook si sa apar online chiar daca eu nu ating tel-u. Ea lucreaza schimbul 3 pt. cei care se gandesc sa comm aiurea happy. Va multumesc, daca mai are cineva aceeas problema va rog sa-mi spuneti!

3 răspunsuri:
| Mărcuțianu_Maria_2000 a răspuns:

Atâta timp cat ai wi-fi-ul deschis, esti online, da.

| T0T a răspuns:

Ramane conectat, si cand activezi wi-fi intra online. Trebuie sa ii dai manual log out.

| MariusCxAdr explică:

Dat de ce nu sunt tot timpu doar uneori si ii cateva min apoi iarasi nu mai sunt on si dupa ceva timp apar iarasi on, ca si cum as vorbi pe messengerul de la facebook si nu stau pe el tot ies si intru sad