| BarBye a întrebat:

Am si eu o problemabig grin! De curand mi-am instalat yahoo messenger pe telefon (pe un android) si mi-a aparut sa dau sincronizare idurilor, nestiind ce inseamna am dat, pana miam dat seama ca toate idurile de pe mess mi s-au salvat in agenda telefonului mobil, am inceput sa sterg cate unu, pana le-am sters pe toate. Seara cand am intrat de pe calculator pe mess, nu m-ai avem nici un id in lista, nu numai ca s-au sters din agenda telefonica dar s-au sters si din lista de mess. Acum intrebarea: stie cineva cum le pot recupera?

15 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Clic pe Start>Run>%AppData%Roaming>Yahooo! Messenger>id-ul tău acolo găsești toate id -urile care le-ai avut în listă.

| Aloo123 a răspuns:

Intra pe Messenger dupa Pc, apoi iti vei gasi toate id-urile in Agenda de Adrese care este in partea de jos a messengerului

| BarBye explică (pentru Aloo123):

Nu gasesc unde e Angenda de adrese care zici tu, poti sa imi explici te rog?

| BarBye explică (pentru Aloo123):

Daca te referi la Adress book, nu sunt nici acoloo crying

| Aloo123 a răspuns:

Imi pare rau, dar nu stiu acolo trebuiau sa fie.

| Golan_Mic_Un_1989 a răspuns:

Ar fi o chestie. sa te uiti in lista de ig si sa le bagi pe fiecare in parte inapoi de acolo. daca nu apar acolo nu ai ce face trebuie sa le bagi iarwinking

| BarBye explică (pentru Golan_Mic_Un_1989):

Nu sunt la ignore ca m-am uitat sad. cum sa le bag din nou. daca numai am de unde sa le iau crying

| Golan_Mic_Un_1989 a răspuns (pentru BarBye):

Le ceri din nou...

| BarBye explică (pentru Golan_Mic_Un_1989):

De asta ma si agit asa, aveam id-uri importante care nu mai pot face rost de ele. nu ma intereseaza idurile de la colegi sau prieteni. erau iduri importnate.

| Andrey1995 a răspuns:

Si eu am patit asa cu un Sony Ericsson xperia x8.Eu aveam vreo 25 id-uri de la prieteni si colegi, si le-am cerut din nou. Daca aveai multe e nasol pentru ca nu cred ca se vor mai recupera.

| BarBye explică (pentru Andrey1995):

Tot xperia x8 am si eu. aveam id-uri importante, crare nu am de unde sa le mai iau,sad chiar nu se mai poate face nimic?

| Andrey1995 a răspuns:

Deci...Stii cand intri pe mess iti apareau toate contactele, putin mai sus poti sa ii cauti dupa litere.Incearca la un id pe care il stii si care ti s-a sters sa il cauti.Eu asa am facut! Succes!

| Andrey1995 a răspuns:

Deci...Stii cand intri pe mess iti apareau toate contactele, putin mai sus poti sa ii cauti dupa litere.Incearca la un id pe care il stii si care ti s-a sters sa il cauti.Eu asa am facut! Succes!

| BarBye explică (pentru Andrey1995):

Am incercat dar tot nu apar,