| BibiBya a întrebat:

Buna,am si eu o problema :/. De ieri nu pot suna si nimeni nu ma poate suna. Am semnal si factura este platita( sunt pe abonament). Modelul telefonului este : LG P500.
Ma poate ajuta cineva va rog?

2 răspunsuri:
| YONTU a răspuns:

Buna! happy
Daca mai este valabila grantia du-te la magazinul de unde ti-ai achizitionat telefonul si spune-i ca are asta si aia si vanzatorul ar putea afla ce are dand un apel la fabricatorul sau: asa am patit eu si am procedat astfel (e adevarat)!
Bafta!

| YoanaAurora a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie si am dat la revenure la setarile din fabrica si sa rezolvat...succes