| Ioana_Cornelia_1997 a întrebat:

Am și eu o problemă la telefon, in special cu microfonul. Când înregistrez un video cu camera foto a telefonului se aude in primele secunde vocea un pic ciudat, dar după își revine. Curiozitatea mea ar fi dacă microfonul are ceva. Specific ca face numai in aplicația aceea, in restul aplicațiilor care se folosesc de microfon se aude perfect. Credeți ca ar putea avea microfonul o problema dacă se întâmplă numai la aplicatia aceea? Ma gândesc că dacă ar fi o problemă, nu ar mai funcționa nici la celelalte aplicații. Dacă mă puteți ajuta cu un răspuns. Încă ceva, de curând am făcut și un uptade de software la telefon. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| MagicOneT a răspuns:

Daca zici ca in restul aplicatiilor microfonul este ok, functioneaza, categoric nu e stricat. O fi vreo problema de la aplicatia respectiva.

| Ioana_Cornelia_1997 explică (pentru MagicOneT):

La asta mă gândeam și eu, probabil o eroare a aplicației după software, habar n-am. În restul aplicațiilor merge perfect, n-am probleme. Și cu resetarea nu am de când pentru problema asta... Poate o să-și revină. Mulțumesc mult pentru răspuns!

1 răspuns: