| anonima40 a întrebat:

am si eu o problema. mi-a scapat telefonul jos si de atunci cand sun pe cineva nu ma aude dar eu il aud. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AdevărulGolGoluţ a răspuns:

Desfa-l si lipeste microfonul iar, sigur s-a dezlipit, cauta modelul telefonului tau pe net, cu un manual, si incearca sa-l faci singur. Iti trebuie surubelnite speciale, daca nu ai si nu poti si nu vrei, du-te la un service, o sa-ti ia maxim 50 de lei sa ti-l repare. Mult noroc happy

1 răspuns:
| kati3mary a răspuns:

Ti s-a stricat microfonul. Poti doar sa te duci la un service sa verifice microfonul si, daca e, sa ti-l inlocuiasca. happy