| سشغع_ظشیشب_1994 a întrebat:

Buna, am si eu o problema. Mi-am luat un Samsung a21s nou din magazin. A avut 53 la baterie cand am luat telefonul si l-am băgat asa la încărcat, nu stiu daca am facut bine, dar acum telefonul se descarcă singur pe timp de noapte cand nu umblu pe el. Dar si in general se duce din baterie si nu umblu pe el. Ce as putea sa îi fac?

7 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai e si logic ca se duce din baterie atita vreme cit e conectat la retea si are si GPS/Bluetooth active. Intrebarea e CIT DE MULT se duce cand "nu umbli pe el" si cam ce autonomie SoT iti da. P.S. Samsung A21S, hăhăhă.

| Holiday a răspuns:

"...dar acum telefonul se descarcă singur pe timp de noapte cand nu umblu pe el."

Ce procent iti arata ca s-a descarcat pe timpul noptii?

| سشغع_ظشیشب_1994 explică (pentru Holiday):

De exemplu am 75 si dimineata am 30

| سشغع_ظشیشب_1994 explică:

Si nu am activ bluetooth, gps ...lumimozitatea data incet. Doar netul il tin deschis

| Cristijami a răspuns:

Și la mine se descarca fata nimic activat dar pana în 5 procente pe noapte, nu e nimic anormal ceva tot este viu în telefon?