| derliaelena a întrebat:

Am si eu o problema! Mi s-a blocat imaginea la tell.Tellu merge, dar imaginea nu se aprinde.Am incercat sa scot cartela si bateteria, sa-l bag la incarcat... Telefonul e un Nokia pe sina. Am incercat o gramada de lucruri dar nu a mers. Spuneti-mi ce as putea sa-i mai fac!

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

E clad daca e pe sina astea se duc rapid e fisa de vina s-a rupt fisa daca face un zgomot acolo intre sini inseamna ca fisa e ruptawinking si te consta 50 lei ...pt schimbare eatti unu care sa fie ara clapa si fara sinawinking
sunt mai bune nu te mai chinui de geaba cu 50 lei cu siguranta gasesti ceva prin amanet
depinde cum ai noroc