| ozzyyy a întrebat:

Buna,am si eu o problema.tocmai ce mi-am cumparat o cartela Orange cu nr si vreau sa imi activez optiunea cu 3 nr favorite la 3 euro.am trimis cnp la Orange young dar cand intru in ramura Orange young imi apar alte oferte.nu imi apare si cea cu 3 nr favorite.ce pot face? sad

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Suna la operatorul Orange si discuta cu un angajat care te va ajuta in cateva clipe.

| ozzyyy explică (pentru mgtow):

Imi ia din credit, dupa ce fac...ma duc sa imi reincarc cartela doar pentru ca am vorbit cu ei...

| mgtow a răspuns (pentru ozzyyy):

In mod normal numarul de relatii cu clienti trebuie sa fie gratuit la teleoperatorii de telefonie mobila, la cea fixa nu costa nimic. Mergi la magazinul Orange.

| ozzyyy explică (pentru mgtow):

Eu ma gandeam ca poate pot face cumva sa am oferta fara sa vorbesc cu ei...in mod normal trebuia sa o am, am trimis cnp la ei..sunt in grupul Orange young...dar nu stiu de ce nu pot activa. sad aveam nevoie de 2 euro ca sa vorbesc in afara tarii si de 3 euro sa activez aia cu nr favorite

| mgtow a răspuns (pentru ozzyyy):

Cateodata sa activezi optiuni cu robotelul lor nu merge asa cum ai patit tu, de aia iti spun sa vorbesti personal cu un tip de la Orange sa te lamureasca de ce ai avut probleme la activare.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa verificam si noi situatia, te rugam sa ne trimiti intr-un mesaj privat numarul tau de telefon.
O zi buna,
Orange Helpers