| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu un BlackBerry curve 9320 cumparat de la Vodafone cu abonamentul specific de BlackBerry... Include Browsing nelimitata sau ceva de genu. Cand activez netul de la abonament... Nu merge sa intru pe App World, Facebook, Yahoo Messenger. si imi zice ca merge doar cu wirlles. vreau sa stiu si eu de ce nu merge sa intru pe messenger, facebook respectiv app world cu net-ul de la abonament? Dau funda! Dau orice laughing))

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Sa stii ca este mai bine cu wi-fi.Nu iti consumi mb de la abonament.Pentru ca tii papa rapid.