| MaryBăă a întrebat:

Buna sad Am si eu un iphone 3 care este la mana a doua, nu am avut incarcator la el dar mi-am cumparat ieri seara! Cand am venit cu el acasa am bagat telefonul la incarcat pana dimineata cu speranta ca se va incarca! Dar de dimineata cand m`am uitat la el era si inchis si fara baterie! Am fost cu el la un tip care repara telefoane dar mi-a zis ca trebuie sa dau 80 de lei ca sa mi`l repare! Acuma intrebarea mea este : Cum pot sa fac sa mearga telefonul? Va rog sa ma ajutati URGENT!

Dau fundita happy

2 răspunsuri:
| darkmind2277 a răspuns:

Asa fac astea e de la incarcator daca e ceva neorigonal, un unchi de-al meu la bagat la incarcat cu un incarcator dela made China si s-a ars placa. Vindel scapa de el si ori iti iei unu nou ori alta marca, alea sunt pretentioase.