| Allexiia a întrebat:

Am si eu un iPhone 4S nu de mult timp asa ca pot spune ca nu ma descurc prea bine cu el. Azi dimineata i-am dat restart dar apoi nu mi s-a mai deschis. Imi apare decat sigla Apple si nu stiu ce sa ii fac. Va rog ajutati-ma! Dau funda celui/celei care ma scoate din situatia asta! Multumesc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ramai fara baterie, nu complet astfel ca nu-ti mai arata nimic dar e posibil de la baterie si mie parca imi facea asa 4. Daca nu incearca pe forum-uri, mai ales cele de Apple. Quick search:
https://www.youtube.com/watch?v=afOJWpaAkFw