| maximusrodica a întrebat:

Am sters din greseala poze din telefon, le mai pot recupera? Telefonul meu este ZTE GRANDE X IN

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Presupun ca sistemul de operare e Android
cauta aplicatia Dr. Fone pentru Android si cu ajutorul acesteia o sa le recuperezi.
partea rea e ca nu are versiune free.

| mbncf a răspuns:

Dacă le aveai salvate pe card o să le poți recupera. Bagi cardul în pc și descarci programul http://www.piriform.com/recuva și de aici cred că te descurci.

| CiocanN a răspuns:

Dacă ai avut activat contul Google pe telefon, caută. Le în Google images account

| SuntSerioasa a răspuns:

Pozi rezolva ...cauta daca ai cosul de reciclare pe undeva sau intra in Setari si Intri la memorie ( stocare) apesi pe poze si sus scrie Fototgrafii si o bara gen " si apesi pe ea si la mine scrie Toate pozele si iti apar pozele sterse absolut tot! Daca nu ai vreuna dintre optiuni ...nuj happy