| iulain13 a întrebat:

am tableta vonino spirit s. si va rog frumos, stie cineva unsite ceva fara virusi de unde pot descarca jocurile n.o.v.a 3, modern combat 4 pentru android? si e ceva, mi-am bagat asphalt 8 si cand intru prima data ma joc cat vreau, apoi cand intru imi iese pur si simplu fara sa apara nimic. Ma puteti ajuta
Sa il repar?

6 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Tableta ta nu poate duce jocul ala... Poti sa intri pe androidroomgames.com si le iei gratis

| iulain13 explică (pentru hp8510p):

Mai, nu are cum sa nu duca, am si gta vice city, real racing 3 fifa 2014 si daca te-ai jucat vreun joc dinasta ai vedea ce grafica au, nu am putin de lag, merg perfect toate. Si la asphalt 8 imi merge sa intru prima data si imi merge fara lag, am patit o data si la winamp saa imi iasa asa degeaba si atrebuit sa o reinstalez. Eu cred ca e o problema acel site de pe care l-am downloadat, ca era piratat jocu

| hp8510p a răspuns (pentru iulain13):

Aa pai zi asa. Daca este piratat normal ca nu merge.Cumpara-l din google play si merge

| Lexi888 a răspuns:

Http://www.aptoide.com/. Iei de toate de acolo, jocuri tot ce vrei. funda?

| iulain13 explică (pentru Lexi888):

Mersi de site, si tie la jocurile mai mari iti spune ca nu a fost gasit si te baga pe alt site?

| AndreiNestor a răspuns:

Eu am tableta Allview speed city android 4.1 si imi iau jocurile de pe allviewspeedcity.blogspot.com/ banuiesc ca o sa-ti mearga daca te tine tableta...In legatura cu Asphalt 8 nu e problema din tableta(nu e stricata) ori nu duce jocul ori e de vina jocul...care poate contine virusi si din cate stiu tabletele au antivirus.Bafta la joaca!