| TPUSenior01 a întrebat:

Am telefon Allview A4ALL cu Andoid 2.3.6. si vreau sa fac un print screen, dar nu stiu cum.
Va rog daca stiti sa-mi spuneti si mie.
Daca vreti sa stiti cum arata, poate ajuta, cautati pe google Allview A4ALL.
DAU FUNDAAA! Plizz!

3 răspunsuri:
| Eclipse a răspuns:

Salut,detin acest model de 1 an, dar nu folosesc print-screen, dar este o aplicatie in google store numita " Screenshoot Ux Trial " vezi poate te ajuta.

| J0nas a răspuns:

Tine apasat tasta de home si Power sau tasta de Volume Down si tasta de Power! In galerie print-screen-ul se va creea probabil intr-un folder nou.

| SuperBowl a răspuns:

De obicei la majoritatea telefoanelor cu Android este: Power Button+Volume Down. Nu stiu sigur, incearca