| buburuza23 a întrebat:

Buna happy Am uitat sa precizez in intrebarea precedenta(in care va spuneam ca as dori sa imi cumpar un telefon nou si ca nu stiu cam spre ce sa ma orientez) ca totusi m-ar cam tenta ideea de a-mi cumpara un Nokia Lumia 720. mi se pare ca design foarte ok..si il are o cunostiinta de-a mea si pana in prezent este foarte multumita de el.Imi puteti oferi pareri legate de acest telefon sau alte idei de telefoane cat mai bune si care sa se incadreze in pretul de 700-800 lei? Multumeschappy

2 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Ecran ips 4, 3 inchi
Telefonul e foarte bun mai ales ca are nfc.

| vladv26 a răspuns:

Nokia lumia 720 este un telefon destul de bun, atat la desing cat si la specificatii, are o camera buna si memoria ii buna si tot ii ok telefonul