| DyutzaWOW a întrebat:

am un Alcatel One Touch 991, si de azi, cand sun pe cineva nu se aude nimic, doar daca pun pe difuzor. la fel si daca ma suma cineva! Ajutor? Dau funda! :*

4 răspunsuri:
| Vl4dimir a răspuns:

Iti este stricat/ars diuzorul de ureche si va trebui inlocuit. Dar mai bine ai folosi speaker-ul la un volum mai mic, pentru ca nici nu te iradiaza asa de tare.

| DyutzaWOW explică:

E ars? Adica faza e ca daca dau inregistrare se aude. si cam cat costa sa il
Schimb?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu e stricat. Inchide si redeschide telefonul. Incearca dupa aceea din nou. Sau mentine apasat cca 20 sec butonul pornire/oprire. Isi va da restart singur. Telefoanele acestea ieftine se mai impolmolesc. Am un Allview si tot asa mai patesc. Ii dau restart si totul este ok.

| DyutzaWOW explică:

Nu merge! I-am dat restart dat nu...