| RoxxRoxanne a întrebat:

Am un Alcatel ot-918 si nu pot sa pun o melodie mp3 ca ton de apel. Cand selectez melodia, imi apare doar >>"Copiere""Decupare""Stergere" >"Redenumire" >>"Partajare""Detalii". La >"Setari""Profiluri >>audio""General""Sonerie telefon" am doar melodiile telefonului. Nu am nimic sa selectez o melodie mp3. Ce pot face?
Funda pentru raspunsul cel mai bun :*

4 răspunsuri:
| wolfrram a răspuns:

Intra in muzica si tine lung apasat pe melodie si ar trebui sa iti apara sa o setezi.Asa imi era si mie pe galaxy mini. Sper sa iti mearga. happy

| RoxxRoxanne explică (pentru wolfrram):

Nu am. Nu imi apare nici o setare. Doar sa o partajez prin e-mail, mms, Bluetooth si cateva detalii.

| cosmincoco a răspuns:

Pune melodia mp3 pe telefon nu in card...adica dai copiere si dupa o pui incearca

| RoxxRoxanne explică (pentru cosmincoco):

Nu pot. Imi tot spune ca nu am memorie si am aproximatic 40 de mb si melodia respectiva are 4 mb. Am scos cardul si am rugat pe cine sa mi-o trimita prin Bluetooth si la fel scria.