| mall2000 a întrebat:

Am un Allview a4 you si cand am incercat sa schimb cartela din telefonul meu cu o alta cartela mi.a cerut pin.ul cartelei apoi mi.a mai cerut un pin "Privacy Protection password to unlock". Am facut hard reset dar nimic tot imi cere parola. Am incercat tot felul de parole de astea simple 0000 1234 1122 am incercat si mai grele dar nimic. Va rog foarte mult sa ma ajutati cu ceva.

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Ai gasit sau furat telefonul?

| mall2000 explică (pentru express11):

Nu, nu este furat nici gasit il am de nou.

| Nastase_Magdalena_1979 a răspuns:

Si eu am patit acum la fel ce sa ii fac? Ai rezolvat problema?

| Nastase_Magdalena_1979 a răspuns:

Ai rezolvat problema? o am si eu si daca ma poti ajuta.te rog