| Rapha91 a întrebat:

Am un Allview p5 life si ieri l-am resetat.De cand l-am resetat tot intr-una se deschide dureaza cateva secunde iar apoi se inchide si tot asa.Va rog mult ajutati

Răspuns Câştigător
| MihaiKJL a răspuns:

Daca nu a suferit socuri mecanice ii trebuie o resoftare si se rezolva. Am avut si eu aceeasi problema pe un S4.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mda, face aşa din cauză că este "dus" softul sad
TREBUIE să-l duci la un Service pentru resoftare!

Toate cele bune!

| Adry05 a răspuns:

Du-tu cu el la service cel mai bine.

| Liviu a răspuns:

Sa iti bagi 'degetu' in el de etelefon, de 3 ori l-am dus la reperat, am dus OPC pe capu de la aia de la Brasov, apoi la rds, in decursu de 2 luni a uschimbat telefonul o data, si poate de nebun si de inimos ce mis, le faceam bucata si a 2 oara de smecher ca puteam, dar am pierdut castile si nu mai puteam sa il schimbe ptu. Oricum cele mai proaste sunt Allview, toti au spus asta, eu n-am crezut.Asta e.