| Paw_Alexander_1991 a întrebat:

am un BlackBerry 9790 Bold si i-am cam pus parola de criptare pe fisiere. Problema este ca nu am mai avut treaba cu cablu de date si am uitat parola x_X ce sa fac ca am incercat codu de 10 ori, inca o data si sterge tot din telefon sad
ce aveam pe cardul de memorie am "salvat" dar pozele sunt in format jpg si criptate.rem video.mp4 criptat.rem...
AJUTATI-MA VA ROG!

3 răspunsuri:
| aliinutzaa a răspuns:

Scrie pe o foaie de hartie codurile si uita-te peste ele si poate iti aduci aminte (dar toate codurile posibile pe care crezi tu/dv.)

| Paw_Alexander_1991 explică (pentru aliinutzaa):

2 late sad am avut 10 incercari, la a 9-a am scos cardul si apoi cand am tastat ultima oara codu mi-a sters tot din telefon. Am cardul cu fisierele criptate dar nu stiu cum sa le deschid sad

| Mihai_Sava_1993 a răspuns (pentru Paw_Alexander_1991):

Pai dupa aceea ai putut sa intri in el