| Maria2799 a întrebat:

am un card SanDisk care nu mai merge in calculator ce sa fac in telefon il primeste, da calculatorul nu il primeste. ce pot face sa mearga in calculator?

Răspuns Câştigător
| WH a răspuns:

Alt card merge? il citeste calculatorul? daca il citeste, atunci formateaza vechiul card sau schimba-l. o zi buna

| Maria2799 explică (pentru WH):

Alt card merge. dar am dat formatare la asta si imi da eroare...

| WH a răspuns (pentru Maria2799):

Iti recomand sa iti iei altul, cu actualul card nu prea mai ai ce face.

3 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Schimbă cititorul de carduri.