| OMGisBrainiac a întrebat:

Am un Evotech Cyana si de luni de cand m-a sunat un prieten si telefonul imi era inchis tot primesc mesaje cu apelul pierdut. Cand l-am deschis am primit un mesaj ca nr respectiv m-a sunat la ora respectiva... de luni din ora in ora primesc acest mesaj ca m-a sunat. Astazi am primit alt mesaj de la un coleg si acesta se repeta.
Deja am 78 mesaje ca m-a sunat prietenul meu luni si mesajul de la colegul meu l-am reprimit de 24 ori.
Ce sa fac ca sa nu mai primesc mesajele astea? Telefonul este de vina sau cartela?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dezactiveaza mesageria vocala.

| MoGeA a răspuns:

Ai citit mesajul?