| Chiriac_Andrei_1995 a întrebat:

Buna am un Galaxy a3 2016 si cand fac poza se aprinde blitul si cand sa faca poza se stinge inainte de a face poza si poza iese intunecata rau e o defectiune sau ar trebui sa fie de la setari (sa nu uit sa mentionez ca tel e nou) Funda!

2 răspunsuri:
| RopeRop2 a răspuns:

Încearcă să-i dai factory deset, si dacă si atunci face așa, il duci la garanție...

| XD_Allexutzu_1999 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine sa-l duci la garantie. Nu am mai vazut nicaieri problema asta.