| iiSceneXX a întrebat:

Am un galaxy s3, pe care nu imi merge Facebook Messenger atunci cand sunt conectata la datele mobile. In rest merge orice. In schimb, pe wifi merge. Doar ca as vrea sa mearga si cu datele mobile, fiindca mi-ar fi de mare ajutor. Stie cineva solutia? Dau fundita. happy

3 răspunsuri:
| GherGhe_Valntin_1998 a răspuns:

Poate ca datele mobile de pe "sim" merg foarte incet.
ADICA MERGE NETUL INCET PE CARTELA

| iiSceneXX explică (pentru GherGhe_Valntin_1998):

Ma indoiesc. nu doar eu am problema asta. am auzit la multa lume. si nu cred ca ar avea de ce sa mearga incet la 500 mb.

| Ioanaaacdy a răspuns:

Si eu am aceeasi problema tot pe galaxy s3. Daca ai rezolvat, ma poti ajuta si pe mine? happy Habar nu am ce sa mai fac