| HereToHelp123 a întrebat:

Am un Htc desire si am o intrebare: la un contact, de unde ii pot pune poza sau ringtone doar acelui contact? big grin Chiar nu gasesc sad Multumesc anticipat si

1 răspuns:
| NickPop a răspuns:

Pentru poza intri la poza care vrei sa i atasezi la contact si intri la setarile pozei si acolo unde scrie folosire ca fundal ecran scrie si folosire ca id apelant

Pentru ringtone intri la melodia respectiva intri la setarile melodiei si dai folosire ca ringtone apel

Cel putin eu asa am facut!

Sper ca te-am ajutat!winking happy happy