| CeSaSiFac a întrebat:

am un HTC incredible s, si imi este stricat touchscreen-ul. Avetii idee cat costa pentru al reface. Un touchscreen nou, si manopera?

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Preturile variaza in functie de distribuitor, dar incep de la 90 de lei pana la 2mil, dar daca esti putin dibaci il schimbi singurel e doar o panglica flex de bagat intr-o mufa, Daca te duci la un service te va costa in jur de 150 de lei..Eu de exemplu mi-am schimbat singur touch-ul la S2