| edutzu99 a întrebat:

Am un iphone 3g. Cand vreau sa descarc o aplicatie sau un joc intru in App Store dau,,free" apoi,,instal app" si se incarca si zice,, This app is incompatible with this iphone" ce as putea face va rog spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| Andrei1099 a răspuns:

Daca ai ios pe el si itunes il recunaste, fi sigur ca e original 100 %. Faza cu aplicatiile care nu merge este ca este un model mai vechi si nu le suporta.

6 răspunsuri:
| Andrei1099 a răspuns:

Nu ai ce face, daca aplicatia e incopatibila, iphoneul nu o poate duce, e un model mai vechi.

| edutzu99 explică (pentru Andrei1099):

Eu am inteles ca trebuie sa fac niste updateuri da nu stiu cum...

| Andrei1099 a răspuns (pentru edutzu99):

Daca ai deja ios 4.2.1 nu mai poate suporta niciun update, acesta fiind ultima verdiune de ios pentru acest device.

| Ady_Fcsb_Andrei_1994 a răspuns:

Salut,am un iphone 3gs versiunea 6.1.3 si nu pot sa descarc nici o aplictaie, imi poate explica cineva ce sa fac...sa o pagina sa gasesc niste jocuri gratis pentru versiunea mea

| edutzu99 explică (pentru Andrei1099):

Am inteles ca este fake..asa zic unii ....Chiar asa este?

| Andrei1099 a răspuns (pentru Ady_Fcsb_Andrei_1994):

Daca ai versiunea 6.1.3 nu poti face jailbreak inca, deci nu vei putea transfera aplicatii crackuite pe telefon. Nu trebuia sa faci update la aceasta versiune.I prezent exista doar o metoda de jailbreak pentru aceasta versiune dar e thetered (adica daca ti se descarca telefonul nu il vei putea deschide decat cu pc-ul printr-o aplicatie).