| Dii95 a întrebat:

Am un Iphone 3g s care se stinge din senin foarte foarte des!
Ce pot să-i fac ca să nu se mai închidă?
Devine deja enervant... Când ¤ţi-e lumea mai drag㤠atunci se şi stinge happy Nu m-am băgat în setări, fiindcă decât să-l stric de tot, mai bine îl las aşa!
PS. Merge folosit doar cănd e la încărcat sad
Mulţumesc!

4 răspunsuri:
| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Mergi cu el la un service

| Razvan_Ron_1980 a răspuns:

Eu zic sal duci la reparat

| bushyalex a răspuns:

Nu e treaba din setari.e problema hardware.s-ar putea ca bateria sa se miste(fiind lipita cu un fel de scoci).sa nu fie mare lucru.
mergi cu el la un service.

| Dii95 explică (pentru bushyalex):

"Scoci"... Deci bateria Iphon-ului este lipita cu un fel de scoci. Am fost cu el la service si nu stiu ce i-a facut, se tot stinge...