| deyaaaa a întrebat:

Buna,am un iPhone 3G si as vrea sa poti sa schimb iOS-ul cu Android,am vzut undeva ca se poata, dar oare e ok? voi ce credeti despre asta?

3 răspunsuri:
| deyaaaa explică:

Scuze pentru greseli dar nu imi merge bine tastatura si unele litere nu mai merg bine

| Vitality_Realforyou_1989 a răspuns:

Nu ai cum sa instalezi un r.o.m. de android pe un sistem ios tot ce poti face este sa gasesti un emulator care sa iti ofere posibilitatea sa descarci ios-uri modate depe site-uri de developeri. plus ca trebuie sa-lroot'ezi.Bofta!

| AnToNiO12o a răspuns:

Il poti schimba, dar nu o sa poti suna. Deci mai bine lasa-l cu iOS