| Deduleț a întrebat:

Buna,am un iPhone 3G si nu prea ma descurc cu el.Nu am citit manualul de instructiuni si intr-o zi l-am lasat din greseala sa se descarce de tot si acum l-am bagat la incarcat de vreo zi si jumatate dar tot gol este si nici nu pot sa-l deblochez. AJUTOR!

3 răspunsuri:
| ellutza a răspuns:

Da-i un restart din butonul de sus dreapta, daca nu inseamna ca e defect incarcatorul

| 619thomas a răspuns:

Tine butonul de sus dreapta apasat pana cand iti apare logo-ul Apple, apoi merge totul de la el.

| Deduleț explică (pentru 619thomas):

Am tinut apasat 2 min si imi apare o baterie goala cu o linuata rosie si cu semnul de incarcare sub el...crying