| lsandudana a întrebat:

Am un iphone 4 care s-a stricat(nu se mai deschide)si as vrea sa stiu daca e posibil sa scot din iphone poze, inregistrari audio.Imi trebuie urgent o inregistrare si nu stiu cum sa fac.Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| MobitelServiceGSM a răspuns:

Salut, daca ai nevoie de datele din telefon, NU rescrie softul, toate datele se vor sterge.
Apeleaza la un Service GSM, iPhone poate se repara fara a rescrie softul.
Ai mai jos niste linkuri

http://www.service-iphone.info/contact-service-iphone-bucuresti/

http://www.servicetelefoanegsm.ro/service-reparatii-iphone/

| Gabi001 a răspuns:

Nu se mai aprinde deloc sau ramane blocat la imaginea standard, ca se poate reinstala usor din nou softu pe acel telefon. Daca reusesti sa reinstalezi softu vei avea tot aceleasi fisiere poze... ca inainte!

| lsandudana explică (pentru Gabi001):

Cand incerc sa il deschid imi apare imaginea de la iphone(marul) si atat. Apare si dispare

| lsandudana explică (pentru lsandudana):

Nu cred ca pot reinstala softul pentru ca telefonul nu se deschide

| Gabi001 a răspuns (pentru lsandudana):

Merge instalat deoarece nu trebuie deschis ca sa instalezi softul! Trebuie urmariti niste pasi care nu necesita pornirea telefonului! Ca si eu l-am instalat tot asa ca nu se mai aprindea!

| lsandudana explică (pentru Gabi001):

Si cum fac asta?