| 66696 a întrebat:

am un iphone 4 jailbreak-uit si dintr-o data i s-a stins ecranul si vibreaza incontinuu. am scos cartela dar tot acelasi lucru. ce pot face?
multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Killer200 a răspuns:

Du-l la service.
Nu cred ca o sa iti faca ceva daca il ai Jailbreak.
So cred ca poti sa ii spui Pa, pa wave Ei stiu sa lucreze pe softul original, nu pe jailbreak.

3 răspunsuri:
| ady9631 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa te duci la un service, dar mai intai scoate bateria lasa-l 30 de min si deschidel iar daca tot face asa inseamna ca e de vina androidu-l l-ai virusat cu vreo aplicatie.

| Killer200 a răspuns (pentru ady9631):

Din cate stiu eu, nu poti scoate bateria la nici un iPhone.

| Uzzy_Mafiaptm_1989 a răspuns:

Tine apasat butonul de power si butonul de meniu, si vezi ce se intampla...tot asa face?