| Ciubotă_Ecaterina_1989 a întrebat:

Buna happy
Am un iphone 4 si de aseara cand am bagat castile sa acult o melodie am vazut ca a intrat greu, si cand l-am scos mi a ramas tot pe casti, cand dau butoanele de volum dintr-o parte imi apare volumul de la casti si cand ma suna cineva se aude dar cand raspund nu si cand bag castile eu pe ei ii aud da ei pe mine nu, daca bag castile aud cand scriu un mesaj cand se blocheaza. Ce as putea sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| P4u1 a răspuns:

Probabil a intrat apa la mufa jack sau o fi de la soft. Ai incercat sa-i dai un reboot? Fa-i update la soft daca e cazul.

| Ciubotă_Ecaterina_1989 explică (pentru P4u1):

Am dat si la fel, nu stiu ce sa-i fac thinking

| Ciubotă_Ecaterina_1989 explică (pentru P4u1):

Am dat si la fel, nu stiu ce sa-i fac thinking Doar prin catsi se aude cad se blocheaza cand tastez si cand ma suna cineva se aude si dau pe difuzor si aud.

3 răspunsuri:
| TheCreature a răspuns:

Daca ai garantie mergi si intreaba ce poate sa aiba!