| anaM2000 a întrebat:

Am un iphone 4 si ori de cate ori il conectez la laptop, pentru a transfera diferite lucruri, imi arata ca se incarca si descarca(se conecteaza si deconecteaza), in mai putin de o secunda, facand acest proces continuu pana il scot. Aveti vreo idee de ce ar putea face asa? Ar exista o solutie sa pot transfera ce doresc?

4 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Verifica amblele cabluri ale cablului de date, si din laptop in telefon si invers, mie de obicei imi face asa la telefon cand nu e bagat bine si se misca

| anaM2000 explică (pentru j1NNNx):

Am incercat si asta, nu cred ca aceasta este cauza

| Cristyan_Doru_1984 a răspuns:

E softul scapa de el

| Olandezu_Marius_1998 a răspuns:

Iti trebuie itunes pe pc