| 66696 a întrebat:

Am un Iphone 4s de ceva timp, folosesc winterboard pentru teme. de azi dimineata nu mai merg temele. am incercat sa bag teme noi, sa inchid sa deschid telefonul dar tot nu merge. selectez tema respectiva sau orice altceva ca de exemplu "Lockscreen" special. si nu se vede nici o schimbare. ajutor? dau funda, desigur.

Răspuns Câştigător
| Mozurov a răspuns:

Ai dat restart dupa ce ai selectat alta tema? Daca ai dat si nu a mers, atunci ai o problema cu winterboardul.Reinstaleaza-l.

| 66696 explică (pentru Mozurov):

Am dat si l-am si reinstalat dar se pare ca problema este alta. instalasem "Lockscreen hide clock" si de aceea. nu stiu ce legatura are dar acum merge dupa ce am l-am dezactivat. stii cumva alt mod prin care sa imi ascund ceasul de pe lockscreen?
Multumesc mult pentru ajutor oricum:*

| Mozurov a răspuns (pentru 66696):

Da,stiu ca mai exista o aplicatie pe Cydia, dar nu ii mai retin exact numele.