| anonim_4396 a întrebat:

am un iPhone 5, bateria nu imi arata corect procentajul, indiferent de cat stau, si nici la incarcat. Acesta se vede cand isi da restart, iar restart isi da telefonul singur din 3-5 minute, credeti ca este bateria de vina? Ajuta-ti-ma.

Răspuns Câştigător
| TMAIGL a răspuns:

Asa imi făcea și mie și nu încerca să ii faci restore ca s-ar putea să iti dea eroarea 21 și scapi cam greu de ea. Eu i-am schimbat bateria si nu am mai avut problema asta.

| DaniDu a răspuns (pentru TMAIGL):

Bine,am s-o schimb, multumesc de sfat happy

1 răspuns: