| Rareş_Maximilian_1994_oR2E a întrebat:

Am un iPhone 5s. Cand ma suna cineva vibrația se aude foarte tare. O prietena are la fel iPhone 5s dar la ea nu se aude Vibratia. La al meu se aude. Si nu stiu de ce se aude ca face ca un vibrator

7 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

1)Launch the Settings app on your iPhone.
2)Tap Sounds.
3)Tap on the type of alert you'd like to have a custom vibration...
4)Tap Vibration.
5)Tap Create New Vibration.
6)Tap your screen to create the vibration you want...
7)Tap Stop when you are done creating your pattern.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Intra si tu in setari si unde este legatura cu apelul trebuie sa iti apara sunetul tau de vibrare si trebuie sa fie un volum pe acolo.

| Mihaelablabla a răspuns:

Modifica la setari cat de tare sa fie vibratia.

| jon987654321 a răspuns:

Vinde'l pe post de vibrator la o domnita si iti iei iphone7

| Cristyan_Doru_1984 a răspuns:

Opreste vibratia ca se consuma bateria

| Rareş_Maximilian_1994_oR2E explică:

Pai asta ii chestia. Ca eu nu găsesc asa ceva la setări. Daca as găsi as seta