| Cristal11 a întrebat:

Buna!
Am un Iphone 5s si azi dimineata am dat pe fisierele cu fotografii si s-a blocat telefonul, apare ecranul alb. Am incercat sa intru iar in meniu dar nu merge, ramane asa... apoi am dat pe blocat si a ramas asa ceva vreme... am reusit sa il deblochez dar inca este imaginea alba. Ce sa fac? Este urgeeeent sad funda

Răspuns Câştigător
| YukineChan a răspuns:

Tine apasat pe butonul de blocare si pe butonul de meniu timp de 20-30 de secunde, pana apare marul. Dupa o sa arate de parca nu a patit nimic laughing
bafta!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca sa-l restartezi. Daca nu merge du-l la resoftat.