| Anonim161530 a întrebat:

Am un Iphone 5s si la retea imi apare un semn al exclamarii si mesajul "Niciun serviciu" si imi spune ca trebuie sa actualizez telefonul, problema e atunci cand dau pe actualizare imi spune ca nu am conexiune la internet, desi sunt conectata la wi-fi. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| alexalx1234 a răspuns:

Se poate actualiza cu iTunes dacă ai la îndemână un PC sau un laptop

2 răspunsuri:
| Cris2212 a răspuns:

Încearcă sa-l repornești, poate își revine. Și mie mi se mai întâmpla!

| JicaContra a răspuns:

Ia in ordine astea, si verifica daca merge dupa fiecare
-restart telefon
-reset networking
-reset tot telefonul
-intrat in itunes si adus la zi
-bagat in itunes in recovery mode (cauta pe net cum se intra in recovery mode) si resoftat
-mers la service