| AvramDorian a întrebat:

Buna, am un iPhone 6S il am de ceva timp, i-am dat de-a lungul timpului mai multe resetari din fabrica, dar niciodata nu am patit ce am patit acum, acum imi cere un cont de gestionare de la distanta, ceea ce eu nu mi-am creat!
Imi spune de un administrator ceva de prin Germania, am contactat firma, dar nimic, am incercat sa schimb ios-ul din pc, la fel, nimic, stie cineva ce as putea face?
P.S L-am dus si la un GSM, nu stiu ce sa faca, poate ma puteti ajuta voi! Funda cine ma poate ajuta!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate a fost luat prin firma, la vreun spital sau ceva, si cineva l-a furat de acolo.
Alea care sunt cumparate pentru companii, au protectie exact pentru asta, sa nu le fure angajatii.
Nevasta-mea la munca are ipod-uri, si daca e vreunu furat sau pierdut, e blocat direct de admin, si n-ai ce sa-i mai faci.