| Panda10213 a întrebat:

Am un iphone si nu stiu cum sa descarc muzica pe el. Idei?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! incearca sa intri de pe telefon pe pagina asta: www.wapdam.com sunt mai nulte acolo gen poze, muzica, apps, etc.
Bafta :)

| 8mariastar a răspuns:

ITunes e special pentru el sau descarca melodia pentru el si baga melodia in telefon prin cablul de date

| KinekT a răspuns:

Itunes este detinut de Apple si este facut doar pentru iphone si pc/produsele mac trebuie sa il aiba preinstalat aplicatia itunes. iti trebuie doar un cont si un nume de melodie poentru download