| Carinaaaaaaaaa a întrebat:

Am un iphone x cu sticlă pe spate spart, stie cineva cât costă să îl duc la reinnoirea sticlei?

5 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Daca il duci la ceva reprezentanta autorizata cred ca ajunge lejer pe la 1500.
Daca mergi la ceva service scapi cu un 500-1000 in functie de service.

| viavo a răspuns:

Poti sa o schimbi tu foarte usor. Si spatele te costa vreo 5 pana la 10 euro.

| morfeo a răspuns:

In jur de 800 lei

| floreadan a răspuns:

Destul de mult, cred ca te ajunge in jur de 1000. Poti suna la service-ul ales si sa intrebi cam cat te costa.

| SoCristian18 a răspuns:

Daca este numai spatele si nu te afecteaza ii poti pune o folie mata si sa il folosesti cu husa slim