| Cristiana_Teodora_1998 a întrebat:

Am un J5 2017, iar pe camera din spate mi-a apărut un punctulet negru, care apare și în fotografii. Stie cineva cum pot să fac să dispară? Multumesc pentru orice răspuns!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate fi ceva in interiorul camerei. Vezi mai bine unde e si incearca sa cureti dar nu cu acetona cum spune individa de mai inainte. Acetona poate ataca plasticul din jurul camerei.

| Cristiana_Teodora_1998 explică (pentru darrio2007):

Am evaluat foarte bine camera, dar nu prezintă nicio urmă de bacterie sau ceva. cu ce aș putea șterge?

| darrio2007 a răspuns (pentru Cristiana_Teodora_1998):

Am spus ceva de bacterii? Nu ai gasit nimic? Nici pe dinafară?

| Mosincat_Calu_Bianca_1997 a răspuns:

Eu am pus acetonă (dizolvant) pe o bucata de vata si am sters camera telefonului.Mie mi-a mers incearca si tu.

| Cristiana_Teodora_1998 explică:

Am evaluat foarte bine camera, dar nu prezintă nicio urmă de vreo bacterie sau ceva. cu ce aș putea să curat, să fac să dispară?

| Cristiana_Teodora_1998 explică:

Voiam să mă refer la faptul că nu este murdar sau să aibă acolo o chestie neagră. Nu. absolut nimic. Nu știu ce să îi mai fac.