| Omul96 a întrebat:

am un LG G3 si de la un timp am observat ca ca nu imi mai apare animatiile cand deschid de exemplu setarile sau orice aplicatie, nu stiu ce am facut cu el. Cum pot sa le pun inapoi fara sa-l resetez? Dau funda la raspunsul care functioneaza.

2 răspunsuri:
| BosyFrosy1972 a răspuns:

Setari- Afisare- Animatie, cel putin asa e la mine. La afisare ar trebui sa gasesti ceva Sper ca te-am ajutat!

| Omul96 explică (pentru BosyFrosy1972):

Scuze da mie nu-mi apare Animatie la Afisare, mersi oricum de raspuns