| Lore_Lorena_1974 a întrebat:

am un LG Leon si am incercat de prea multe ori parola si acum s-a blocat, trebuie sa pun contul google dar nu imi merge..ma puteti ajuta? sau imi puteti spune cum pot sa il resetez?

1 răspuns:
| ChristianXLX a răspuns:

Inchide telefonul, apoi tine apasat butoanele de volum minim si de pornire pana apare logo-ul cu Lg, in acel moment dai drumul foarte repede la butonul de pornire si il apesi din nou, apoi iti va aparea un fel de meniu zicand revenire la setarile din fabrica, poti sa lasi butoanele iar apoi pentru a naviga in selectii apesi butonul de volum minim si pentru a accepta selectia apesi pe butonul de putere@!