| damyalex01 a întrebat:

am un Nokia e5 si as vrea sa stiu daca il pot folosi ca gps fara acces la internet?! daca da, cum? :d

3 răspunsuri:
| kHaLiF a răspuns:

Iti trebuie internet doar ca sa descarci hartile si abia apoi poti folosi GPS-ul fara internet

| damyalex01 explică (pentru kHaLiF):

Am internet aici, pot sa le descarc. intrebarea mea e cum sa procedez?! ma poate ajuta cineva? un videotutorial sau step-by-step? dau funda; d

| damyalex01 explică:

Dupa ce descarc hartile, cum procedez? detalii va rog, dau funda :d!