| Lionbeats a întrebat:

Buna,am un Nokia lumia 520 pe windows phone 8.1 si am putin spatiu pe telefonul are 1, 2 gb la 'Altele" Ce pot sa fac sa sterg totul din rubrica "Altele"? Probabil stiu si problema.mi-am sos un joc mare insa atunci dupa ce l-am descarcat mergea si instalarea, insa eu am restartat telefonul, deci a ramas probabil ca ceva date de la joc in rubrica " Altele"

2 răspunsuri:
| sleepinthegarden a răspuns:

Si eu am aceisi problema ....ne e de la jo c poti incerca sa stergi istoriile de la bing, google, youtube

| Lionbeats explică:

Iti bati joc? DAca sterg alea imi scade doar vreo 20 mb laughing