| anonim_4396 a întrebat:

Buna am un Nokia lumia 520. si am o problema de ce cand vreau sa vad un film sau sa intru pe youtube imi dispare din memorie.cum pot face sa nu se mai intample.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu inteleg.Ce iti dispare din memorie?

| notefree a răspuns (pentru darrio2007):

Adica cand intru pe youtube sau pe un film si dupa ma uit la memorie vad ca am mai putina memorie.decat am avut inainte.

| darrio2007 a răspuns (pentru notefree):

Nu are cum. Poate doar memoria cache.Pentru care sunt aplicatii de curatare.Sau daca descarci ceva.Sau te referi la mb pe care ii ai de la vreo optiune activata.De internet.

| notefree a răspuns (pentru darrio2007):

Nu mb din memoria telefonului asei la windows si se unple o chestie pe nume altele si nu pot sal golesc si ii plin telefonul.